1 Бренды | Junkers
Пок. Прод.
$
£

Junkers

КАТАЛОГ PDF


Скачать

Назва фірми пов'язано з ім'ям Хуго Юнкерса, відомого німецького інженера-дослідника і промисловця. Наприкінці 19-го сторіччя він був найвідомішим винахідником в галузі термо- та авіаційної техніки і мав більш ніж 180 патентів на винаходи - абсолютний світовий рекорд того часу.

У 1895 році Х. Юнкерс відкрив фабрику по виробництву водогрійного оснащення Junkers & Co. у місті Дессау, і вже в 1903 році асортимент його фабрики нараховував 19 моделей.


У 1929 році колонки Юнкерса стали найбезпечнішими у світі завдяки винаходу Хуго Юнкерсом термоелектричного вимикача газу, що спрацьовував при зникненні полум'я. З плином часу поняття "газова колонка Юнкерса" стає одним із символів передвоєнної Європи. Світова економічна криза відобразилася і на імперії Юнкерса. Тому у 1932 році він продає своє підприємство з виробництва термотехніки іншому гіганту німецької економіки - концерну "Роберт Бош" - під дахом якого відбувається другий етап розвитку фірми.

Розвиток Junkers після другої світової війни насамперед характерен відкриттям нових заводів. У 1968 році починається оснащення газових колонок п'єзорозпалом полум'я.
Роберт Бош


З 1978 року починається виробництво перших у світі навісних опалювальних комбінованих котлів з беззупинним регулюванням потужності. У 1985 р. почалося серійне виробництво конденсаційних котлів з пальником екологічно чистого згоряння.
Завод Vulcano
Авейро, Португалія Junkers є найбільшим підприємством у світі з виробників газових колонок. До складу компанії входять заводи Junkers (Німеччина), Vulkano Thermo-Domesticos (Португалія), Geminox (Франція), Radson (Бельгія), Worcester Gruppe pls. (Великобританія), ELBO (Туреччина), E.l.m. le Blanc (Франція).

І хоча кожен завод має спеціалізацію у виробництві визначеної групи продуктів, їх поєднує єдина система якості Bosch і те, що для кожної конкретної країни продукція випускається адаптованої до місцевих умов експлуатації.

На ринку України підрозділ Junkers працює вже понад 12 років. За цей час зроблені значні кроки в наближенні до українського споживачу: створений центральний склад у Києві, що істотно скорочує термін постачання продукції і спрощує роботу партнерів; посилена та розширена мережа дилерських і сервісних служб, що забезпечують кваліфікований рівень продажу і якісної установки обладнання, а також його гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Каталог товаров

Форум Статьи Объявления
svitradiatoriv Биметаллические радиаторы (19.08.2011 09:00):
Биметаллические радиаторы - oдни из устройств, предназначенных для отопления. Эти биметаллические секции предусмотрены для подключения к системам водяного и парового отoпления. При этом темперaтурa теплового носителя имеет возможность 
svitradiatoriv Алюминиевые радиаторы технология производства (19.08.2011 08:56):
Алюминиевые радиаторы считаются одними из превосходнейших систем отопления, на почти всех конференциях им присваиваются наиболее наихорошие заслуги, им напевают хвалебные оды  журналы  по строительной темике, вот некие выдержки из этих заметок: Приводим наиболее принципиальные выражен
sav ОКНА ПВХ, ОТКОСЫ, БАЛКОНЫ ПОД КЛЮЧ (10.07.2014 22:00):
Компания "САВ строй" предлагает широкий ассортимент товаров и услуг: - изготовление качественных долговечных окон и дверей из ПВХ профилей SALAMANDER, REHAU, КВЕ, TECK; - остекл...
sav ПЛАСТИКОВЫЕ ОКНА, ОТКОСЫ, БАЛКОНЫ ПОД КЛЮЧ (10.07.2014 21:59):
Компания «САВ строй» осуществляет полный комплекс услуг по изготовлению, установке и гарантийному обслуживанию пластиковых конструкций, включая все организационные вопросы. Мы пред...
sav ОКНА ПВХ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ, БАЛКОНЫ И ЛОДЖИИ (10.07.2014 21:58):
Установка современных пластиковых окон становится неотъемлемой частью ремонта. Мы предлагаем своим клиентам весь спектр услуг от продажи пластиковых окон, оснащенных современными с...